درباره مرکز خدمات رسمی EFQM ایران

بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) مفتخر به همکاری با (IEA: Iranian Excellence Association) است که به عنوان مرکز خدمات رسمی EFQM ایران به ارائه آموزش‌ها، ارزیابی‌ها و الگوبرداری‌های بین‌المللی EFQM پرداخته و همچنین خدمات بهترین مراکز برتری کسب و کار دنیا را به سازمان‌های ایرانی ارائه می‌نماید.
مرکز EFQM ایران از پشتیبانی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) و نیز شبکه گسترده ارتباطی خود با بهترین مراکز علمی و مشاوره‌ای کسب و کار در سطح دنیا برخوردار است. 
بنیاد مدیریت کیفیت اروپا EFQM: European Foundation For Quality Management توسط برترین شرکت‌های اروپایی تشکیل شده و زیر نظر هیات مدیره‌ای متشکل از مدیران ارشد آن سازمان‌ها اداره می‌شود. از سال ۱۹۸۹ تا کنون مدل برتری کسب و کار EFQM همراه با آموزش‌ها و ارزیابی‌های این بنیاد مورد استفاده بیش از پنجاه هزار سازمان در سراسر جهان بوده است. 
ما در EFQM اطمینان داریم که خدمات IEA به عنوان مرکز EFQM ایران، منشا تحولات و موفقیت‌های بسیار برای سازمان‌های ایرانی در ابعاد ملی و بین‌المللی است. 

مرکز EFQM ایران از زبان مدیران و دیپلمات‌های اروپا


مرکز خدمات رسمی EFQM در ایران ارائه دهنده آخرین دستاوردهای EFQM در سطح جهانی و نیز معتبرترین مراکز ارتقا و برتری کسب و کار دنیا به سازمان‌های ایرانی است.

سازمان‌های ایرانی با خدمات بین‌المللی مرکز EFQM ایران می‌توانند مسیر رشد و دستیابی به بازارهای جهانی را همانند سازمان‌های برتر اسپانیا به صورت پایدار طی نمایند. 

خدمات مرکز EFQM ایران به سازمان‌های ایرانی کمک می‌کند تا مانند شرکت‌های برتر اروپایی، تجربیات موفق بومی را با آخرین دستاوردهای مدیریتی روز جهان پیوند دهند.