افتتاحیه ارزیابی EFQM

ثبت نام در مراسم افتتاحیه ارزیابی نشان EFQM در ایران


پس از آغاز به فعالیت رسمی دفتر نمایندگی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) در ایران و فعالیت موفق این دفتر در برگزاری دوره‌های آموزشی و عضویت رسمی طیف گسترده‌ای از سازمان‌های ایرانی در بنیاد EFQM، مراسم افتتاحیه ارزیابی رسمی نشان EFQM اروپا در ایران در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما با حضور رئیس بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) و مدیران اجرایی بنیاد EFQM در اروپا و ایران و سفیران تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ایران برگزار می‌شود. در این مراسم همچنین سازمان‌های ایرانی عضو بنیاد مدیریت کیفیت اروپا، گواهی عضویت خود را از رئیس بنیاد EFQM اروپا دریافت می‌نمایند. به طور خلاصه در مراسم افتتاحیه ارزیابی رسمی نشان EFQM اروپا در ایران موارد زیر به شرکت‌کنندگان ارائه می‌شود:

مهم‌ترین برنامه‌های مراسم افتتاحیه به شرح زیر است:

رئیس بنیاد مدیریت کیفیت اروپا، جناب آقای لئون توسنت پس از افتتاح دفتر نمایندگی EFQM در ایران در تیرماه سال ۱۳۹۵ بار دیگر به ایران می‌آیند و ضمن تقدیر از آن دسته از سازمان‌های ایرانی که همگام با سازمان‌های پیشرو از سراسر جهان به عضویت EFQM اروپا در آمده‌اند، برگزاری ارزیابی رسمی نشان EFQM در ایران (Iran National EFQM Award) و نیز ارزیابی سطوح متعهد به سرآمدی (Committed to Excellence) و تقدیر شده برای سرآمدی (Recognised for Excellence) در ایران را که به طور رسمی و توسط ارزیابان EFQM از اروپا برگزار خواهد شد، افتتاح می‌نمایند. رئیس EFQM اروپا همچنین به تشریح ابعاد برنامه‌های رسمی EFQM در ایران که توسط دفتر نمایندگی EFQM به اجرا در می‌آید، خواهد پرداخت.

پروفسور سعید سهراب‌پور رئیس دفتر نمایندگی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) در ایران، در مراسم افتتاحیه ارزیابی رسمی نشان EFQM در ایران (Iran National EFQM Award) به تشریح نیازهای سازمان‌ها به الگوی EFQM در سطح ملی و نیز اهدافی که سازمان‌های کشور می‌توانند با استفاده موثر از خدمات EFQM بدان‌ها دست یابند، می‌‌پردازند. بررسی چشم‌انداز فعالیت‌ها و اقدامات ‌EFQM در ایران و آینده پیش روی سازمان‌های ایرانی در صورت حرکت پایدار در مسیر سرآمدی زیر نظر EFQM، از دیگر ابعاد سخنرانی رئیس دفتر نمایندگی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) در ایران خواهد بود.

ژیانلوکا موله مدیر دفاتر نمایندگی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) در سراسر جهان، به تشریح زمانبندی برگزاری ارزیابی رسمی نشان EFQM در ایران (Iran National EFQM Award) و نیز ارزیابی سطوح متعهد به سرآمدی (Committed to Excellence) و تقدیر شده برای سرآمدی (Recognised for Excellence) در ایران که به طور رسمی و توسط ارزیابان EFQM از اروپا برگزار می‌شود، خواهد پرداخت. مروری بر فعالیت‌های EFQM در حوزه آموزش، عضویت و تسهیم تجربیات برتر در ایران از دیگر بخش‌های سخنان مدیر دفاتر نمایندگی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) در سراسر جهان خواهد بود.

دکتر مهدی شفیعی‌زاده، نائب‌رئیس دفتر نمایندگی EFQM در ایران به تشریح مزیت‌های عضویت سازمان‌های ایرانی در EFQM به عنوان مهم‌ترین راه ورود سازمان‌های ایرانی به مجموعه خدمات بنیاد EFQM در ایران و سراسر جهان، خواهد پرداخت. بررسی مهم‌ترین چالش‌های فراروی سازمان‌های کشور از در ابعاد کلان و نیز در سطح بنگاه‌ها به منظور استفاده موثر از مجموعه خدمات EFQM و پیاده‌سازی نظام‌مند مدل EFQM بخش دیگری از سخنان نائب‌رئیس دفتر نمایندگی EFQM در ایران خواهد بود.

بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) نتیجه سرمایه‌گذاری‌ها و حمایت‌های کشورهای مختلف اتحادیه اروپا است. سفیران تعدادی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا در ایران، در مراسم افتتاحیه به تشریح حمایت‌های به عمل آمده در سطح قاره اروپا از EFQM و دستاوردهای سازمان‌های کشور متبوع خود در پیاده‌سازی مدل EFQM و نقش آموزش، ارزیابی و هدایت EFQM در دستابی این شرکت‌ها به موفقیت پایدار می‌پردازند. 

از آغاز به فعالیت دفتر نمایندگی EFQM در ایران، طیف وسیعی از سازمان‌های ایرانی همگام با سازمان‌های پیشرو از سراسر جهان به عضویت بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) در آمده و از مزیت‌های عضویت در EFQM بهره‌مند شده‌ و شروع به استفاده از خدمات رسمی EFQM در حوزه آموزش، ارزیابی و تسهیم تجربیات نموده‌اند. در مراسم افتتاحیه ارزیابی نشان EFQM اروپا در ایران، سازمان‌های ایرانی عضو بنیاد EFQM اروپا گواهینامه عضویت خود را از رئیس بنیاد EFQM دریافت می‌نمایند.

ثبت‌نام در مراسم افتتاحیه ارزیابی نشان EFQM اروپا در ایران تنها از طریق تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام زیر امکان‌پذیر است. متقاضیان حضور در مراسم افتتاحیه باید کلیه موارد مندرج در فرم ثبت اطلاعات را به طور کامل و با اطلاعات صحیح تکمیل نمایند. پس از تکمیل فرم ثبت اطلاعات، کارشناسان دفتر نمایندگی EFQM در ایران جهت تکمیل مراحل ثبت‌نام با شما در تماس خواهند بود. 
توجه: تکمیل فرم ثبت اطلاعات، به معنی قطعی بودن ثبت نام افراد در همایش نبوده و تکمیل مراحل ثبت‌نام با توجه به ظرفیت همایش و اولویت‌بندی درخواست ها انجام خواهد پذیرفت.

فرم ثبت اطلاعات جهت حضور در مراسم افتتاحیه: