فروم سرآمدی بنیاد EFQM اروپا در ایران


بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) نخستین فروم رسمی خود در ایران را برگزار می‌نماید:
  • آموزش جدیدترین ابزارهای ارتقای فروش، تدوین استراتژی‌ها، مدیریت منابع انسانی، نوآوری و رهبری سازمانی
  • ارائه آخرین ابزارها و تجربیات EFQM برای ارتقای کسب و کار سازمان به عنوان مرجع مدیریت یکپارچه سازمانی در بیش از 35000 سازمان جهان
  • آموزش روش‌های نوین مدیریت نتیجه‌گرا بر کلیه ارکان سازمان و ایجاد روابط پایدار با مشتریان و شرکای سازمانی
  • آشنایی با تجربیات سازمان‌های ایرانی شرکت کننده در نخستین دوره ارزیابی رسمی نشان سرآمدی EFQM اروپا در ایران
  • بحث و تبادل نظر مستقیم با برترین خبرگان بنیاد EFQM و آشنایی با آخرین خدمات و دستاوردهای EFQM در سراسر جهان

برنامه‌های اصلی فروم EFQM

لئون توسنت رئیس بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) به عنوان بزرگ‌ترین و معتبرترین مرجع هدایت سازمان‌های جهان در مسیر سرآمدی کسب و کار است. وی همچنین معاون مدیرعامل در مدیریت کیفیت و سرآمدی کسب و کار درگروه فیلیپس بوده و برگزاری نشان سرآمدی فیلیپس (BEST) بر اساس مدل EFQM در کل زیرمجموعه‌های فیلیپس در سراسر جهان بر عهده داشته است. آقای توسنت استاد سرآمدی کسب و کار دانشگاه TIAS و مدرس و ارزیاب سازمان‌های معتبر جهان نظیر گروه بوش و سازمان ملل بوده است.

پروفسور استفان هگمن، استاد تمام دانشکده مدیریت دانشگاه هیدلبرگ آلمان و استاد رسمی راهبری و اداره کسب و کار در گروه فولکس‌واگن و از طراحان  ارشد دوره‌های رسمی بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) است و در کنار آن تجربیات متعددی در آموزش و ارزیابی سازمان‌های مطرح دنیا و منطقه خاورمیانه نظیر شرکت نفت قطر، شرکت آلومینیوم امارات، شبکه الجزیره قطر، شهرداری دبی، شرکت مخابرات مصر، مرکز جراحی قلب آلمان و ... بر اساس مدل EFQM و به ویژه در حوزه مدیریت استراتژیک دارد.

مهندس مهناز فغفوری، فارغ‌التحصیل مهندسی الکترونیک از دانشگاه THM آلمان و مدیرکل فروش، بازاریابی و برنامه‌ریزی راهبردی در گروه زیمنس آلمان است. وی همچنین بنیانگذار شرکت توسعه کسب و کار Poll در آلمان در حوزه سرآمدی سازمانی مبتنی بر EFQM بوده و سوابق همکاری متعددی با شرکت‌های مطرح دنیا به ویژه در صنعت حمل و نقل و صنعت نفت دارد که از جمله آنها می‌توان به شرکت ملی نفت ابوظبی، شرکت اتوس فرانسه، شرکت‌های راه‌آهن دولتی آلمان، اتریش، آفریقای جنوبی و دانمارک اشاره نمود.

دکتر کریستین فورستنر مدیر توسعه کسب و کار بنیاد مدیریت کیفیت اروپا (EFQM) و مدرس رسمی این بنیاد است و همچنین مشاور ارشد گروه خودروسازی BMW آلمان و نیز به مدت 25 سال مدیر بخش‌های مختلف گروه زیمنس آلمان و از جمله متولی سرآمدی کسب و کار در بخش نیروگاهی زیمنس با بیش از 16000 پرسنل بوده و توانسته مدل EFQM را با موفقیت پیاده‌سازی نماید. دکتر فورستنر همچنین بنیانگذار موسسه CFadvantage آلمان در حوزه توسعه کسب و کار به ویژه بر اساس مدل EFQM است.

سباستین سالیکرو از شناخته‌شده‌ترین مدرسان و مشاوران حوزه رهبری سازمانی در سطح بین‌المللی و نویسنده کتاب معروف Leadership Results یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های جهان در این حوزه است. وی همچنین مدرس رسمی EFQM و دانشکده مدیریت کسب و کار دانشگاه ملبورن استرالیا و تعداد زیادی از سازمان‌های پیشروی جهان از جمله اکسنچر، ارنست و یانگ، شرکت پست استرالیا و ... بوده و به طور نمونه در شرکت اکسنچر تیم‌های تحت آموزش وی تا 17.5 میلیون دلار در یک سال افزایش درآمد داشته‌اند.

ارزیابی نشان جهانی سرآمدی EFQM از سال 2017 به طور رسمی توسط بنیاد مدیریت کیفیت اروپا در ایران همزمان با سراسر جهان برگزار می‌شود. ارزیابی سازمان‌های ایرانی توسط ارزیابان اروپایی EFQM انجام شده و برترین سازمان‌های ایرانی به ارزیابی سطح نشان جهانی سرآمدی EFQM راه می‌یابند. در فروم سرآمدی EFQM در ایران، مراسم اختتامیه نخستین دوره ارزیابی رسمی EFQM در ایران برگزار شده و سازمان‌های ایرانی حاضر در نخستین دوره ارزیابی، گواهی‌نامه‌های رسمی سطوح نشان EFQM خود را از رئیس بنیاد EFQM اروپا دریافت می‌نمایند.

اطلاعات مرتبط با فروم

برای دریافت کاتالوگ کلیک کنید

برای دریافت پوستر فروم کلیک کنید

جهت عضویت در کانال اطلاع‌رسانی کلیک کنید

Registration | ثبت‌نام

ثبت‌نام در مراسم فروم سرآمدی بنیاد EFQM در ایران تنها از طریق تکمیل و ارسال فرم ثبت‌نام زیر امکان‌پذیر است. لازم است متقاضیان حضور در مراسم فروم سرآمدی  کلیه موارد مندرج در فرم ثبت اطلاعات را به طور کامل و با اطلاعات صحیح تکمیل نموده و تصویر فیش واریزی را به شماره حساب 1-2-5792707-111 (شبا260550011100205792707001 IR) نزد بانک اقتصادنوین (کدشعبه 111) به نام موسسه همکاری‌های جامع سرآمدی ایرانیان، در قسمت مربوطه ضمیمه نمایند. گواهینامه حضور در مراسم فروم سرآمدی از طرف دفتر بنیاد EFQM در ایران مطابق با اطلاعات وارد شده در فرم ثبت نام صادر می‌گردد، لذا در تکمیل فرم ثبت نام دقت لازم را مبذول فرمائید. هزینه ثبت‌نام ‌VIP در فروم (به تعداد محدود و شامل رزرو صندلی میزدار در ردیف‌های اول و پذیرایی ناهار با رئیس بنیاد EFQM اروپا) به ازای هر نفر برابر دو میلیون تومان و ثبت نام عادی در فروم (رزرو صندلی و پذیرایی ناهار) به ازای هر نفر برابر هشتصد هزار تومان است.

**توجه:  با توجه به امکان تکمیل ظرفیت فروم، ثبت‌نام متقاضیان پس از ارسال فرم ثبت‌نام زیر و تایید کارشناسان دفتر EFQM در ایران نهایی شده و در صورت تکمیل ظرفیت و یا نقص در اطلاعات ارسالی هزینه ثبت‌نام عودت داده خواهد شد.